Активізація малого та середнього бізнесу в прикордонних регіонах України – Білорусі

 

 Спільна мета

Підвищити комерційні можливості, ділову активність та взаємодію малого і середнього бізнесу (МСБ) в малих містах прикордонних регіонів України-Білорусії протягом 2016-2019 років на 10% шляхом створення платформ для взаємодії між МСБ, органами місцевого самоврядування та інфраструктурами підтримки бізнесу прикордонних регіонів України і Білорусі.

  Завдання проекту

Надання МСБ професійної консалтингової і консультаційної підтримки в області маркетингу, юридичних, фінансових та економічних аспектів ведення транскордонного бізнесу.

Створення / розширення можливостей для отримання важливої, своєчасної та актуальної інформації для прийняття бізнес-рішень через Інтернет-портал транскордонного співробітництва.

Розвиток потенційних і професійних навичок, а також професійних зв'язків між представниками малого та середнього бізнесу в прикордонних регіонах.

Досягнення змін в політиці місцевих органів влади з питань підтримки транскордонної торгівлі в малих містах прикордонних регіонів.

Цільова аудиторія 

Підприємці (фізичні та юридичні особи) зацікавлені в розширенні своїх можливостей і реалізації свого потенціалу на території сусідніх держав.

Місцева влада, відповідальні за комфортне проживання і рівень життя місцевого населення.

Структури підтримки бізнесу, які розширять і посилять свої зв'язки.

Молоді люди, стартапи, підприємці, які потребують позитивних прикладів, успішних кращих практик (будуть зацікавлені в продовженні підтримки МСБ в сфері транскордонної торгівлі).

Населення міст, які отримають додаткові послуги, можливості і додаткові надходження до місцевих бюджетів за рахунок активізації бізнесу та підвищення ефективності транскордонного співробітництва.

 

Тривалість проекту 14 місяців.

Зона реалізації: Київська область (м.Славутич), Рівненська обл., (М Вараш), Чернігівська область (м.Прилуки, Чернігів, смт. Ріпки) України. Гомельська область Білорусі (м Гомель, м Рогачов).

 

 

 

Торгівля та послуги

 

Дрібне виробництво

 

 

 

Комунальне господарство

Транспортні послуги

 

Сільське господарство

 

 

 


 
 
5
міжсекторальних засідань
224
Учасники
108
Чоловіки
114
Жінки
 

Новини

Галузева конференція Chernihiv Textile Fest

Понеділок, 13 травня 2019
Administrator

ChernihivTextileFest - головна галузева конференція року.

Вдруге Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Чернігів, заснований на базі Чернігівської РТПП, за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи ЄС #EU4Business збере активних представників галузі легкої промисловості. Практичні кейси, обмін досвідом, нетворкінг, а головне – об'єднання та партнерство заради розвитку!

Дата: 23 травня 2019 р.

Місце: ресторанний комплекс “Ріверсайд”, вул. Шевченка, 103-а, м. Чернігів

Час: 9.30-19.00

Цільова аудиторія — власники та топ-менеджери підприємств легкої промисловості, дизайнери одягу, власники ТМ.

 Ключовими темами цьогорічної конференції стали:

- вирішення питань дефіциту кадрів

- розширення співпраці дизайнерів та виробничих підприємств

- організація продажів від гуру Kasta.ua та «Всі. Свої»

 В другій частині заходу всіх учасників очікує сюрприз – презентація проекту «Край-КА» та показ колекцій Івано-Франківських та Чернігівських дизайнерів.

Серед спікерів форуму:
- Тетяна Ізовіт, директор “Укрлегпрому”

- Костянтин Іванов, президент Чернігівської ТПП

- Марія Терехова, продюсер платформи New Fashion Zone

- Наталія Романовська, директор ПрАТ «Чернігівська швейна фабрика «Елегант»

- Тетяна Фіщук, директор з комунікацій «Всі. Свої»

- Наталія Логвін, PR-директор Kasta.ua


Проект програми конференції:http://chamber.cn.ua/files/%D0%9F%D1%80%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%B0(45).pdf

 Реєстрація обов'язкова: https://form.jotformeu.com/91221252644348. Участь у заході є безкоштовною. Плата за реєстрацію 200 грн.

 За додатковою інформацією ви можете звертатися до координатора заходу – Наталія Шеремета, керівник відділу ЗЕЗ Чернігівської ТПП, тел. 60-43-30 або e-mail: n.sheremeta@chamber.cn.ua

Відкривайте нові ринки через онлайн-мережу EEN!

Середа, 17 квітня 2019
Administrator

Польські компанії запрошують до співробітництва. Пропонуються наступні продукти: макаронні вироби, стевія, льодяники на полочці, дієтичні добавки, копчені м'ясні вироби, заморожені фрукти, мед, органічні продукти, дерев'яні годинники, вироби зі шкіри, сумки ручної роботи, одяг з бавовни, креми для обличчя з натуральної сировини, запчастини для позашляховиків, вироби з ротангу, дзеркала, меблі, металеві панелі для даху, цегла ручної роботи, машини для переробки овочів та фруктів, машини для очищення та упаковки зерна, світлодіодні лампи для теплиць, м'які іграшки, електричні пристрої, навігаційні вказівники для магазинів.

У разі зацікавленості дізнавайтеся деталі у наших координаторів: e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , тел.: (0462) 60-43-30, експерт — Тетяна Селезень.

весенний фестиваль экотуризма, этнокультуры, семейного и активного отдыха РанчоАгроТурФест

Середа, 17 квітня 2019
Administrator

4 - 5 мая 2019 г. в Гостинично Развлекательный Комплекс "Ранчо" (Беларусь, Гомельский р-н, д. Студеная Гута) пройдет весенний фестиваль экотуризма, этнокультуры, семейного и активного отдыха РанчоАгроТурФест .

Если у вас есть агроусадьба или идеи в области агроэкотуризма; свое фермерское хозяйство или вы производите полезные натуральные продукты;
занимаетесь дизайном или ремеслом;
ведете группу активного и здорового образа жизни;
или у вас есть другое интересное дело!

телефон для связи +375 29 389 83 76

Программа мероприятия по линку: ranchoagroturfest.tilda.ws/?fbclid=IwAR18WVu46K7N-1HfTVz9N9c8tG32ZOMV0WBLS_fhrlqRDT5fFOQy0-8oi-U

Territorial Cooperation Programme Belarus-Ukraine
 

Ця публікація була підготовлена за сприянням Європейського Союзу. Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю Виконавчого комітету Славутицької міської ради та жодним чином не може бути сприйнято з урахуванням поглядів Європейського Союзу.