Активізація малого та середнього бізнесу в прикордонних регіонах України – Білорусі

 

 Спільна мета

Підвищити комерційні можливості, ділову активність та взаємодію малого і середнього бізнесу (МСБ) в малих містах прикордонних регіонів України-Білорусії протягом 2016-2019 років на 10% шляхом створення платформ для взаємодії між МСБ, органами місцевого самоврядування та інфраструктурами підтримки бізнесу прикордонних регіонів України і Білорусі.

  Завдання проекту

Надання МСБ професійної консалтингової і консультаційної підтримки в області маркетингу, юридичних, фінансових та економічних аспектів ведення транскордонного бізнесу.

Створення / розширення можливостей для отримання важливої, своєчасної та актуальної інформації для прийняття бізнес-рішень через Інтернет-портал транскордонного співробітництва.

Розвиток потенційних і професійних навичок, а також професійних зв'язків між представниками малого та середнього бізнесу в прикордонних регіонах.

Досягнення змін в політиці місцевих органів влади з питань підтримки транскордонної торгівлі в малих містах прикордонних регіонів.

Цільова аудиторія 

Підприємці (фізичні та юридичні особи) зацікавлені в розширенні своїх можливостей і реалізації свого потенціалу на території сусідніх держав.

Місцева влада, відповідальні за комфортне проживання і рівень життя місцевого населення.

Структури підтримки бізнесу, які розширять і посилять свої зв'язки.

Молоді люди, стартапи, підприємці, які потребують позитивних прикладів, успішних кращих практик (будуть зацікавлені в продовженні підтримки МСБ в сфері транскордонної торгівлі).

Населення міст, які отримають додаткові послуги, можливості і додаткові надходження до місцевих бюджетів за рахунок активізації бізнесу та підвищення ефективності транскордонного співробітництва.

 

Тривалість проекту 14 місяців.

Зона реалізації: Київська область (м.Славутич), Рівненська обл., (М Вараш), Чернігівська область (м.Прилуки, Чернігів, смт. Ріпки) України. Гомельська область Білорусі (м Гомель, м Рогачов).

 

 

 

Торгівля та послуги

 

Дрібне виробництво

 

 

 

Комунальне господарство

Транспортні послуги

 

Сільське господарство

 

 

 


 
 
5
міжсекторальних засідань
224
Учасники
108
Чоловіки
114
Жінки
 

Новини

Додаток "Прросто"

Середа, 19 лютого 2020
Славутичский городской фонд поддержки предпринимательства

ДПС України нагадала, що на даний час триває тестування безкоштовного додатку "Прросто".

Програмне рішення для смартфонів і планшетів, які підтримують операційні системи Android і iOS, є для зареєстрованих користувачів, які проявили зацікавленість у тестуванні.

Реєстрація на тестування триває на сайті за посиланням: https://prrosto.kmu.gov.ua/

До уваги роботодавців!

Понеділок, 17 лютого 2020
Славутичский городской фонд поддержки предпринимательства

На виконання доручення Прем’єр-міністра України О. Гончарука щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами інспекторами праці Держпраці та її територіальних органів за участі інших державних органів та органів місцевого самоврядування проведено інформаційну кампанію щодо недопустимості використання незадекларованої праці.

Інформаційними заходами охоплено більше 190 тисяч роботодавців, які здійснюють господарську діяльність у сфері торгівлі, організації харчування та тимчасового розміщування. Під час інформаційних заходів інспектори праці проінформували роботодавців і працівників про ризики використання незадекларованої праці.

Перелік охоплених інформаційними заходами роботодавців опрацьований Пенсійним фондом України і із загальної кількості виокремлено більше 15 тисяч роботодавців, які використовують незадекларовану працю. Так, у ході інформаційних візитів інспекторами праці у зазначених роботодавців встановлено близько 49 тисяч осіб, не зареєстрованих в реєстрах Пенсійного фонду.

З 10 лютого цього року розпочинається наступний етап виконання доручення Прем’єр-міністра – інспекційна кампанія, під час якої планується охопити інспектуваннями віднесених до зазначеного переліку роботодавців.
У зв’язку із зазначеним, Держпраці у черговий раз звертається до роботодавців із закликом оформити трудові відносини з працівниками.

Якщо інспектор праці виявить незадекларованого працівника, він буде зобов’язаний вжити заходи щодо притягнення винних осіб до відповідальності.
Оформлені трудові відносини ­– це запорука продуктивної праці та сталого бізнесу!

Джерело: http://kiev.dsp.gov.ua/novyny/do-uvagy-robotodavtsiv-2/

Дні популяризації економічного розвитку

Понеділок, 17 лютого 2020
Славутичский городской фонд поддержки предпринимательства

📢📢📢Програма заходів до Днів популяризації економічного розвитку: додайте бізнесу нових ідей

20-21 лютого 2020 року в рамках реалізації Грантового проекту ЄС «План місцевого економічного розвитку: Славутич – драйвер росту відкритої та вільної економіки регіону» у Славутичі відбудуться Дні популяризації економічного розвитку.

20 лютого

10:00 Презентація результатів опитування для підприємців «Загальне бачення стану підприємництва у м.Славутич» (https://arr.in.ua/)

10:00 Презентація результатів дослідження для споживачів послуг «Загальне бачення стану ринку товарів та послуг у місті Славутич» (https://arr.in.ua/)

10:00 Інформація для підприємців «Грантові можливості для бізнесу» (https://arr.in.ua/)

10:00 Бізнес-тренінг для підприємниць та активних жінок громади (Офіс підтримки громадських ініціатив)

13:00 Дискусійний бізнес-клуб для молодих підприємців «WIN-WIN чи провал?» (Офіс підтримки громадських ініціатив)

15:00 Півфінал бізнес-змагань учнів «Славутич-розвиток» - оцінка бізнес-проектів на підставі публічного захисту (Центр сімейного дозвілля «Кіно»)

17:00 Регіональний дискусійний бізнес-клуб «Співпрацюємо для розвитку» за участі підприємців Михайло-Коцюбинської, Любецької ОТГ та м.Славутича (Офіс підтримки громадських ініціатив)

21 лютого

11:00 Дискусійний бізнес-клуб для досвідчених підприємців «WIN-WIN чи провал?» (Офіс підтримки громадських ініціатив)

15:00 Екскурсії для учнів 6-8 класів до підприємств міста (ТПФ «Влад», ТОВ «Таурус Квадро», ПП «Перспектива-Славутич» та інші)

16:30 4-й Форум підприємців міста Славутича (Центр сімейного дозвілля «Кіно»)
16:40 Нагородження-Фінал бізнес-змагань для осіб 14-17 років
17:00 Політика розвитку підприємництва у регіоні. Пріоритети розвитку міста до 2027. Виконання резолюції Форуму 2019
17:15 Бліц-виступи усіх охочих учасників форуму: виступ від Ради підприємців, презентація від Славутицького фонду підтримки підприємництва (кредитні програми, новели у законодавстві), презентація від КП Агентство регіонального розвитку (бізнес-парк, інвестиції, туризм, промоція).
17:45 Успішні / неуспішні бізнес-кейси «Win-Win або провал» виступи підприємців міста в форматі «вільний мікрофон»
18:45 Співробітництво для розвитку («світове кафе» по проблемних темах (за умови необхідності)
19:00 Завершення Форуму, резолюція

Організаторами Днів популяризації економічного розвитку є команда з реалізації Грантового проекту ЄС «План місцевого економічного розвитку: Славутич – драйвер росту відкритої та вільної економіки регіону», виконавчий комітет Славутицької міської ради, КП «Агентство регіонального розвитку» Славутицької міської ради.

Мета заходу – налагодити конструктивний та прозорий діалог між бізнесом, владою та громадою для формування місцевої політики розвитку підприємництва у регіоні та популяризації економічного розвитку об'єднання територіальних громад «Славутич-Чернігівська область».

Контактна особа з питань організації та участі у заходах Днів популяризації економічного розвитку – директор КП «Агентство регіонального розвитку» Арина Старовойтова.

Запрошуємо усіх охочих взяти участь у зазначених заходах. Участь є безкоштовною за умови попередньої реєстрації за телефоном 04579-2-22-50, 050-353-11-35. Електронну реєстрацію для участі у 4-му Форумі підприємців міста Славутича відкрито до 20 лютого 2020 року за посиланням https://forms.gle/ow1u9LxSxERiRQY3A або за телефоном 04579-2-22-50.

З повагою
Команда з реалізації
грантового проекту ЄС
в м.Славутичі

Будемо вдячні за репост

#M4EG #M4EG_Ukraine
#M4EG_PioneerProjects
#СлавутичЄС #Розвиток #Меризаекономічнезростання

Territorial Cooperation Programme Belarus-Ukraine
 

Ця публікація була підготовлена за сприянням Європейського Союзу. Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю Виконавчого комітету Славутицької міської ради та жодним чином не може бути сприйнято з урахуванням поглядів Європейського Союзу.