Активізація малого та середнього бізнесу в прикордонних регіонах України – Білорусі

 

 Спільна мета

Підвищити комерційні можливості, ділову активність та взаємодію малого і середнього бізнесу (МСБ) в малих містах прикордонних регіонів України-Білорусії протягом 2016-2019 років на 10% шляхом створення платформ для взаємодії між МСБ, органами місцевого самоврядування та інфраструктурами підтримки бізнесу прикордонних регіонів України і Білорусі.

  Завдання проекту

Надання МСБ професійної консалтингової і консультаційної підтримки в області маркетингу, юридичних, фінансових та економічних аспектів ведення транскордонного бізнесу.

Створення / розширення можливостей для отримання важливої, своєчасної та актуальної інформації для прийняття бізнес-рішень через Інтернет-портал транскордонного співробітництва.

Розвиток потенційних і професійних навичок, а також професійних зв'язків між представниками малого та середнього бізнесу в прикордонних регіонах.

Досягнення змін в політиці місцевих органів влади з питань підтримки транскордонної торгівлі в малих містах прикордонних регіонів.

Цільова аудиторія 

Підприємці (фізичні та юридичні особи) зацікавлені в розширенні своїх можливостей і реалізації свого потенціалу на території сусідніх держав.

Місцева влада, відповідальні за комфортне проживання і рівень життя місцевого населення.

Структури підтримки бізнесу, які розширять і посилять свої зв'язки.

Молоді люди, стартапи, підприємці, які потребують позитивних прикладів, успішних кращих практик (будуть зацікавлені в продовженні підтримки МСБ в сфері транскордонної торгівлі).

Населення міст, які отримають додаткові послуги, можливості і додаткові надходження до місцевих бюджетів за рахунок активізації бізнесу та підвищення ефективності транскордонного співробітництва.

 

Тривалість проекту 14 місяців.

Зона реалізації: Київська область (м.Славутич), Рівненська обл., (М Вараш), Чернігівська область (м.Прилуки, Чернігів, смт. Ріпки) України. Гомельська область Білорусі (м Гомель, м Рогачов).

 

 

 

Торгівля та послуги

 

Дрібне виробництво

 

 

 

Комунальне господарство

Транспортні послуги

 

Сільське господарство

 

 

 


 
 
5
міжсекторальних засідань
224
Учасники
108
Чоловіки
114
Жінки
 

Новини

Оновлене програмне забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань введено в промислову експлуатацію

Середа, 12 серпня 2020
Славутичский городской фонд поддержки предпринимательства

Оновлене програмне забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань введено в промислову експлуатацію о 19-00 год. 11 серпня 2020 року, що на 5 днів раніше ніж анонсував Мін'юст.

Єдиний державний реєстр https://usrreg.minjust.gov.ua/login

 Нова версія ЄДР передбачає наступні оновлені опції для користувачів:
• Веб-інтерфейс - відпала необхідність встановлювати окремий застосунок на персональні комп'ютери користувачів.
• Безоплатний пошук відомостей за даними відокремленого підрозділу юридичної особи.
• Внесення змін до відомостей про юридичну особу в один етап (без проведення технічних дій).
• Облік сімейних фермерських господарств та додаткова окрема ознака створення таких господарств.
• Автоматична актуалізація даних.
• Окремий блок для внесення відомостей про кінцевих бенефіціарних власників (зараз така інформація вноситься держреєстраторами в довільній формі).
• Електронний адресний довідник, який дозволяє обирати назви вулиць з автоматичного переліку (сьогодні набір адрес реєстратор здійснює вручну).
• Можливість вносити відомості щодо заяв про отримання копій документів із реєстраційної справи, формуючи відповідні запити (такого функціоналу у попередній версії ЄДР не було).
• Створення нових друкованих форм документів (заява, рішення про відмову) та оновлення і стандартизацію існуючих (витяг, виписка тощо).
• PDF-формат для скан-копій документів (раніше програмне забезпечення ЄДР підтримувало тільки формат зображення TIFF).
• Припинення ФОП в один етап.
• Створення нових реєстраційних дій.
• Внесення та зняття заборони вчинення реєстраційних дій.

Інформація для ФОП ❗️

Вівторок, 11 серпня 2020
Славутичский городской фонд поддержки предпринимательства

1. З 1 січня 2021 року ФОПи (платники єдиного податку, які не є платниками ПДВ) будуть вести помісячний облік отриманих доходів, а ті, що сплачують ПДВ, — помісячний облік доходів і витрат;

2. З 2021 року приватні підприємці (платники єдиного податку) не повинні реєструвати книги обліку в органах ДПС;

3. ФОПи, які обрали загальну систему оподаткування, з 1 січня 2021 року зобов’язані вести облік доходів і витрат, а також мати підтверджуючі документи щодо походження товару.

Які сервіси не будуть працювати з 7 по 16 серпня через оновлення ЄДР❓

Четвер, 06 серпня 2020
Славутичский городской фонд поддержки предпринимательства

Нагадуємо, що з 7 по 16 серпня не будуть працювати:

- портал usr.minjust.gov.ua;
- обмін даними між ЄДР та органами державної влади;
- сервісна послуга у формі прикладного програмного інтерфейсу ЄДР (API) (повне відключення);
- Онлайн будинок юстиції.

Territorial Cooperation Programme Belarus-Ukraine
 

Ця публікація була підготовлена за сприянням Європейського Союзу. Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю Виконавчого комітету Славутицької міської ради та жодним чином не може бути сприйнято з урахуванням поглядів Європейського Союзу.