ЕНЕРГІЯ ПІДПРИЄМНИЦТВА - УСПІХ ГРОМАДИ

9-10 серпня 2019 року консультанти Центру транскордонного співробітництва прийняли участь у проведенні днів Популяризації економічного розвитку в аграрній сфері, в рамках реалізації заходів Грантового проекту ЄС «План місцевого економічного розвитку: Славутич – драйвер росту відкритої та вільної економіки регіону» та на виконання Меморандуму про співпрацю між м.Славутич, Любецькою та Михайло-Коцюбинською об’єднаними громадами, у Любецькій об’єднаній територіальній громаді.

 

Дні популяризації економічного розвитку містили низку цікавих заходів для жителів громади, гостей з міста Славутича та Михайло-Коцюбинської об’єднаної громади, в т.ч. молоді, жінок та підприємців. Відбулися цікаві та корисні презентації Центрів транскордонного співробітництва, а також щодо можливостей державної підтримки та фінансування аграрного сектору, бізнес-тренінг, конкурси місцевих виробників, екскурсія на сучасне агропідприємство європейського рівня, ремісничі виставки та культурні заходи.

Territorial Cooperation Programme Belarus-Ukraine
 

Эта публикация была подготовлена при содействии Европейского Союза. Содержание этой публикации является исключительной ответственностью Исполнительного комитета Славутичского городского совета и никоим образом не может быть воспринято с учетом взглядов Европейского Союза.