Презентація Державної програми "Доступні кредити 5-7-9%"

12.02.2020 р. в Офісі громадських ініціатив відбулась презентація Державної програми "Доступні кредити 5-7-9%" від представників АТ "Ощадбанк".

Метою програми є посилення конкурентноспроможності українського мікро- та малого бізнесу, створення нових робочих місць, повернення трудових мігрантів.

Оксана Данілушкіна - заступник начальника відділу мікро -, малого і середнього бізнесу, завідувач сектору організації продажів філіалу Чернігівського обласного управління АТ "Ощадбанк" розповіла про існуючи кредитні ставки, механізми зниження існуючих кредитних ставок, в рамках дії державної програми, форми кредитування та графіки погашення платежів, напрямки отримання кредитування.

Максимальний строк кредитування - 5 років. Максимальна сума, яку можна отримати в кредит - 1,5 мільйона гривень. Не можуть бути учасниками державної програми: ФО-П - громадяни України молодші за 21 рік (на дату звернення) і такі, кому на кінець строку дії кредитного договору за Програмою виповниться більш, як 65 років; нерезиденти.

Наприкінці лютого 2020 р. державна програма запрацює й для стартапів (фізичні особи - підприємці або юридичні особи, які здійснюють свою підприємницьку діяльність від 0 до 12 місяців). Обов'язковою вимогою для стартапів є подача бізнес плану.

Звертаємо увагу підприємців початківців, що Славутицький міський фонд підтримки підприємництва буде проводити навчання по написанню бізнес-плану, в рамках та відповідно до вимог, які встановлені Постановою КМУ, з метою отримання державного кредитування. Дата, час та місце проведення навчання буде анонсоване пізніше. За додатковою інформацією щодо організації навчання, можна звертатись за телефоном: 2-75-55 або на e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Подати заявку на отримання кредитування можна на урядовому порталі за посиланням: https://5-7-9.gov.ua/

Territorial Cooperation Programme Belarus-Ukraine
 

Эта публикация была подготовлена при содействии Европейского Союза. Содержание этой публикации является исключительной ответственностью Исполнительного комитета Славутичского городского совета и никоим образом не может быть воспринято с учетом взглядов Европейского Союза.