Дні сталої енергії

В цьому році Славутич оголошує 06-07 червня 2019 року Днями сталої енергії.

В рамках заходів Днів сталої енергії ми пропонуємо підприємствам, установам, організаціям та активним славутичанам започаткувати «Зелений день».

Це – день без використання канцелярського паперу та чудовий привід поділитися досвідом у використанні безпаперових технологій і скороченні нераціональної витрати паперу.

Мета – показати на реальних прикладах, як і за допомогою яких технологій кожна організація може зробити свій внесок у збереження природних ресурсів.

Зверніть вагу – майже половина роздрукованих документів викидається вже в перший день використання, отже деревина, що використовується для виробництва паперу відправляється на смітник, не приносячи ніякої користі.

Унікальність даної події – користь не тільки природі, але й бізнесу. Використання технологій електронного документообігу дозволяє організаціям поступово скорочувати витрати на друк, зберігання і транспортування паперу.

Отже, запрошуємо організації, підприємства та установи міста Славутича долучитися до доброї справи та хоча б на один день відмовитися від використання та подальшого викидання паперу і скористатися сучасними технологіями.

Про дії або заходи вашої організації у «Зелений день» ми пропонуємо повідомляти на інтернет-ресурсах ваших установ або організацій, розміщуючи фото та коротку інформацію із темою «Зелений день у Славутичі».

Офіційні хештеги Зеленого дня у Славутичі
#ДніСталоїЕнергіїСлавутич #ЗеленийДеньСлавутич

Territorial Cooperation Programme Belarus-Ukraine
 

Эта публикация была подготовлена при содействии Европейского Союза. Содержание этой публикации является исключительной ответственностью Исполнительного комитета Славутичского городского совета и никоим образом не может быть воспринято с учетом взглядов Европейского Союза.