Дні популяризації економічного розвитку

📢📢📢Програма заходів до Днів популяризації економічного розвитку: додайте бізнесу нових ідей

20-21 лютого 2020 року в рамках реалізації Грантового проекту ЄС «План місцевого економічного розвитку: Славутич – драйвер росту відкритої та вільної економіки регіону» у Славутичі відбудуться Дні популяризації економічного розвитку.

20 лютого

10:00 Презентація результатів опитування для підприємців «Загальне бачення стану підприємництва у м.Славутич» (https://arr.in.ua/)

10:00 Презентація результатів дослідження для споживачів послуг «Загальне бачення стану ринку товарів та послуг у місті Славутич» (https://arr.in.ua/)

10:00 Інформація для підприємців «Грантові можливості для бізнесу» (https://arr.in.ua/)

10:00 Бізнес-тренінг для підприємниць та активних жінок громади (Офіс підтримки громадських ініціатив)

13:00 Дискусійний бізнес-клуб для молодих підприємців «WIN-WIN чи провал?» (Офіс підтримки громадських ініціатив)

15:00 Півфінал бізнес-змагань учнів «Славутич-розвиток» - оцінка бізнес-проектів на підставі публічного захисту (Центр сімейного дозвілля «Кіно»)

17:00 Регіональний дискусійний бізнес-клуб «Співпрацюємо для розвитку» за участі підприємців Михайло-Коцюбинської, Любецької ОТГ та м.Славутича (Офіс підтримки громадських ініціатив)

21 лютого

11:00 Дискусійний бізнес-клуб для досвідчених підприємців «WIN-WIN чи провал?» (Офіс підтримки громадських ініціатив)

15:00 Екскурсії для учнів 6-8 класів до підприємств міста (ТПФ «Влад», ТОВ «Таурус Квадро», ПП «Перспектива-Славутич» та інші)

16:30 4-й Форум підприємців міста Славутича (Центр сімейного дозвілля «Кіно»)
16:40 Нагородження-Фінал бізнес-змагань для осіб 14-17 років
17:00 Політика розвитку підприємництва у регіоні. Пріоритети розвитку міста до 2027. Виконання резолюції Форуму 2019
17:15 Бліц-виступи усіх охочих учасників форуму: виступ від Ради підприємців, презентація від Славутицького фонду підтримки підприємництва (кредитні програми, новели у законодавстві), презентація від КП Агентство регіонального розвитку (бізнес-парк, інвестиції, туризм, промоція).
17:45 Успішні / неуспішні бізнес-кейси «Win-Win або провал» виступи підприємців міста в форматі «вільний мікрофон»
18:45 Співробітництво для розвитку («світове кафе» по проблемних темах (за умови необхідності)
19:00 Завершення Форуму, резолюція

Організаторами Днів популяризації економічного розвитку є команда з реалізації Грантового проекту ЄС «План місцевого економічного розвитку: Славутич – драйвер росту відкритої та вільної економіки регіону», виконавчий комітет Славутицької міської ради, КП «Агентство регіонального розвитку» Славутицької міської ради.

Мета заходу – налагодити конструктивний та прозорий діалог між бізнесом, владою та громадою для формування місцевої політики розвитку підприємництва у регіоні та популяризації економічного розвитку об'єднання територіальних громад «Славутич-Чернігівська область».

Контактна особа з питань організації та участі у заходах Днів популяризації економічного розвитку – директор КП «Агентство регіонального розвитку» Арина Старовойтова.

Запрошуємо усіх охочих взяти участь у зазначених заходах. Участь є безкоштовною за умови попередньої реєстрації за телефоном 04579-2-22-50, 050-353-11-35. Електронну реєстрацію для участі у 4-му Форумі підприємців міста Славутича відкрито до 20 лютого 2020 року за посиланням https://forms.gle/ow1u9LxSxERiRQY3A або за телефоном 04579-2-22-50.

З повагою
Команда з реалізації
грантового проекту ЄС
в м.Славутичі

Будемо вдячні за репост

#M4EG #M4EG_Ukraine
#M4EG_PioneerProjects
#СлавутичЄС #Розвиток #Меризаекономічнезростання

Territorial Cooperation Programme Belarus-Ukraine
 

Эта публикация была подготовлена при содействии Европейского Союза. Содержание этой публикации является исключительной ответственностью Исполнительного комитета Славутичского городского совета и никоим образом не может быть воспринято с учетом взглядов Европейского Союза.